PLA300F-48-V
CoselCosel
PLA300F-48-V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA300F-48-V
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: PLA300F-48-V.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 846 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLA300F-48-V
Număr parc PLA300F-48-V Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 846 pcs Fișa cu date PLA300F-48-V.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serie PL Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 87% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.3A Aprobări CE, cURus, TUV