PLA15F-15
CoselCosel
PLA15F-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA15F-15
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V
Foi de date: 1.PLA15F-15.pdf2.PLA15F-15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLA15F-15
Număr parc PLA15F-15 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4379 pcs Fișa cu date 1.PLA15F-15.pdf2.PLA15F-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 2.87" L x 1.50" W x 3.15" H (72.9mm x 38.1mm x 80.0mm)
Serie PL Alte nume 1776-2559
PLA15F-15-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 79.5%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 1A