PJA150F-48
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PJA150F-48
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: PJA150F-48.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PJA150F-48
Număr parc PJA150F-48 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1486 pcs Fișa cu date PJA150F-48.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Serie PJA Putere (Wați) 150W
Alte nume 1776-1009 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Universal Input Eficienţă 90%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 3.2A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PJA150F-48-T
PJA150F-48-T
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 1307 pcs
Descarca: PJA150F-48-T.pdf
RFQ
PJA150F-36-J
PJA150F-36-J
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V 150W
In stoc: 1277 pcs
Descarca: PJA150F-36-J.pdf
RFQ
PJA150F-36-R
PJA150F-36-R
Descarca: PJA150F-36-R.pdf
PJA150F-48-N2
PJA150F-48-N2
Descarca: PJA150F-48-N2.pdf
PJA150F-48-C
PJA150F-48-C
Descarca: PJA150F-48-C.pdf
PJA150F-36
PJA150F-36
Descarca: PJA150F-36.pdf
PJA150F-36-N2
PJA150F-36-N2
Descarca: PJA150F-36-N2.pdf
PJA150F-48-R
PJA150F-48-R
Descarca: PJA150F-48-R.pdf
PJA150F-36-T
PJA150F-36-T
Descarca: PJA150F-36-T.pdf
PJA300F-12
PJA300F-12
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Descarca: PJA300F-12.pdf
PJA150F-48-J
PJA150F-48-J
Descarca: PJA150F-48-J.pdf
PJA150F-36-C
PJA150F-36-C
Descarca: PJA150F-36-C.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW