PJA150F-24-C
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PJA150F-24-C
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: PJA150F-24-C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PJA150F-24-C
Număr parc PJA150F-24-C Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1268 pcs Fișa cu date PJA150F-24-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Serie PJA Putere (Wați) 154W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Universal Input
Eficienţă 90% descriere detaliata Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 6.4A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.4A Aprobări CE, cURus