PBW15F-15-E
CoselCosel
PBW15F-15-E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBW15F-15-E
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER +/-15V
Foi de date: PBW15F-15-E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBW15F-15-E
Număr parc PBW15F-15-E Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER +/-15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1619 pcs Fișa cu date PBW15F-15-E.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 80% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA, 1A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBW15F-15-EN
PBW15F-15-EN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER +/-15V
In stoc: 1564 pcs
Descarca: PBW15F-15-EN.pdf
RFQ
PBW15F-15-C
PBW15F-15-C
Producători: Cosel
In stoc: 1640 pcs
Descarca: PBW15F-15-C.pdf
RFQ
PBW15F-15
PBW15F-15
Descriere: AC/DC CONVERTER +/-15V 15W