PBW15F-12-G
CoselCosel
PBW15F-12-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBW15F-12-G
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER +/-12V
Foi de date: PBW15F-12-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBW15F-12-G
Număr parc PBW15F-12-G Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER +/-12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1777 pcs Fișa cu date PBW15F-12-G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -12V Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 77% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 2 Output 12V -12V 700mA, 1.4A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 700mA, 1.4A Aprobări CE, cURus, TUV