PBA75F-48-V
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA75F-48-V
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: PBA75F-48-V.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 871 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA75F-48-V
Număr parc PBA75F-48-V Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 871 pcs Fișa cu date PBA75F-48-V.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 86% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1.6A Aprobări CE, cURus, TUV