PBA75F-3R3-JRN
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA75F-3R3-JRN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: PBA75F-3R3-JRN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 769 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA75F-3R3-JRN
Număr parc PBA75F-3R3-JRN Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 769 pcs Fișa cu date PBA75F-3R3-JRN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 78% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 15A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA75F-3R3-RN1
PBA75F-3R3-RN1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 3.3V
In stoc: 743 pcs
Descarca: PBA75F-3R3-RN1.pdf
RFQ
PBA75F-3R3-RT
PBA75F-3R3-RT
Producători: Cosel
In stoc: 1009 pcs
Descarca: PBA75F-3R3-RT.pdf
RFQ
PBA75F-3R3-J
PBA75F-3R3-J
In stoc: 854 pcs
Descarca: PBA75F-3R3-J.pdf
PBA75F-3R3-R
PBA75F-3R3-R
In stoc: 1033 pcs
Descarca: PBA75F-3R3-R.pdf
PBA75F-3R3-JR
PBA75F-3R3-JR