PBA600F-3R3-F4
CoselCosel
PBA600F-3R3-F4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA600F-3R3-F4
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: PBA600F-3R3-F4.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 207 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 207 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA600F-3R3-F4
Număr parc PBA600F-3R3-F4 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 207 pcs Fișa cu date PBA600F-3R3-F4.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 72% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 120A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 120A Aprobări CE, cURus, TUV