PBA600F-12-F1
CoselCosel
PBA600F-12-F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA600F-12-F1
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V
Foi de date: PBA600F-12-F1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 147 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA600F-12-F1
Număr parc PBA600F-12-F1 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 147 pcs Fișa cu date PBA600F-12-F1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 82% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 53A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 53A Aprobări CE, cURus, TUV