PBA50F-48-RN1
CoselCosel
PBA50F-48-RN1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA50F-48-RN1
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: 1.PBA50F-48-RN1.pdf2.PBA50F-48-RN1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 925 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA50F-48-RN1
Număr parc PBA50F-48-RN1 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 925 pcs Fișa cu date 1.PBA50F-48-RN1.pdf2.PBA50F-48-RN1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 85% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1.1A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA50F-48-RN
PBA50F-48-RN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V
In stoc: 1196 pcs
Descarca: PBA50F-48-RN.pdf
RFQ
PBA50F-48-R
PBA50F-48-R
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V