PBA50F-12-N
CoselCosel
PBA50F-12-N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA50F-12-N
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 50W
Foi de date: 1.PBA50F-12-N.pdf2.PBA50F-12-N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA50F-12-N
Număr parc PBA50F-12-N Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1170 pcs Fișa cu date 1.PBA50F-12-N.pdf2.PBA50F-12-N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serie PBA Putere (Wați) 50W
Alte nume 1776-1495 Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 82% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 4.3A Aprobări CE, cURus, TUV