PBA30F-24-GT
CoselCosel
PBA30F-24-GT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA30F-24-GT
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V
Foi de date: PBA30F-24-GT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PBA30F-24-GT
Număr parc PBA30F-24-GT Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1262 pcs Fișa cu date PBA30F-24-GT.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 81% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1.3A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA30F-24-EN1
PBA30F-24-EN1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 1196 pcs
Descarca: PBA30F-24-EN1.pdf
RFQ
PBA30F-24-E
PBA30F-24-E
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 1739 pcs
Descarca: PBA30F-24-E.pdf
RFQ
PBA30F-24-G
PBA30F-24-G
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V