PBA300F-24-CG
CoselCosel
PBA300F-24-CG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA300F-24-CG
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V
Foi de date: PBA300F-24-CG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 216 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA300F-24-CG
Număr parc PBA300F-24-CG Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216 pcs Fișa cu date PBA300F-24-CG.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Serie PB Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 82% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 14A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 14A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA300F-24-F4
PBA300F-24-F4
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 253 pcs
Descarca: PBA300F-24-F4.pdf
RFQ
PBA300F-24-D18
PBA300F-24-D18
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 289 pcs
Descarca: PBA300F-24-D18.pdf
RFQ
PBA300F-24
PBA300F-24
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 300W