PBA300F-12-F3
CoselCosel
PBA300F-12-F3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA300F-12-F3
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V
Foi de date: PBA300F-12-F3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 269 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 269 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA300F-12-F3
Număr parc PBA300F-12-F3 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 269 pcs Fișa cu date PBA300F-12-F3.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Serie PB Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 81% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 27A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 27A Aprobări CE, cURus, TUV