PBA15F-3R3-EN
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA15F-3R3-EN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: PBA15F-3R3-EN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PBA15F-3R3-EN
Număr parc PBA15F-3R3-EN Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1888 pcs Fișa cu date PBA15F-3R3-EN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 68% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3A Aprobări CE, cURus, TUV