PBA150F-48-E
CoselCosel
PBA150F-48-E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA150F-48-E
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: PBA150F-48-E.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 631 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA150F-48-E
Număr parc PBA150F-48-E Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 631 pcs Fișa cu date PBA150F-48-E.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 88% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.3A Aprobări CE, cURus, TUV