PBA150F-36
CoselCosel
PBA150F-36 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA150F-36
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V 150W
Foi de date: PBA150F-36.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 694 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA150F-36
Număr parc PBA150F-36 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 694 pcs Fișa cu date PBA150F-36.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Serie PBA Putere (Wați) 150W
Alte nume 1776-1463 Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 88% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 4.3A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA150F-36-CT
PBA150F-36-CT
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 686 pcs
Descarca: PBA150F-36-CT.pdf
RFQ
PBA150F-24-TV
PBA150F-24-TV
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 583 pcs
Descarca: PBA150F-24-TV.pdf
RFQ
PBA150F-36-CRN
PBA150F-36-CRN
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 627 pcs
Descarca: PBA150F-36-CRN.pdf
PBA150F-36-CJ
PBA150F-36-CJ
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V