PBA150F-12-G
CoselCosel
PBA150F-12-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA150F-12-G
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V
Foi de date: PBA150F-12-G.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 579 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA150F-12-G
Număr parc PBA150F-12-G Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 579 pcs Fișa cu date PBA150F-12-G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 86% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 13A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA150F-12-JN
PBA150F-12-JN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 624 pcs
Descarca: PBA150F-12-JN.pdf
RFQ
PBA150F-12-D10N
PBA150F-12-D10N
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 525 pcs
Descarca: PBA150F-12-D10N.pdf
RFQ
PBA150F-12-GR
PBA150F-12-GR
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 657 pcs
Descarca: PBA150F-12-GR.pdf
PBA150F-12-J
PBA150F-12-J
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 579 pcs
Descarca: PBA150F-12-J.pdf
PBA150F-12-GN1
PBA150F-12-GN1
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V