PBA1500F-36-F1
CoselCosel
PBA1500F-36-F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA1500F-36-F1
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: PBA1500F-36-F1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 75 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 75 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA1500F-36-F1
Număr parc PBA1500F-36-F1 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75 pcs Fișa cu date PBA1500F-36-F1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 87% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 47A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 47A Aprobări CE, cURus, TUV