PBA10F-24
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA10F-24
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 10W
Foi de date: PBA10F-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA10F-24
Număr parc PBA10F-24 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2580 pcs Fișa cu date PBA10F-24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Serie PBA Putere (Wați) 10W
Alte nume 1776-1449 Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 77% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA10F-12-N1
PBA10F-12-N1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 1941 pcs
Descarca: PBA10F-12-N1.pdf
RFQ
PBA10F-12-V
PBA10F-12-V
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 2610 pcs
Descarca: PBA10F-12-V.pdf
RFQ
PBA10F-24-C
PBA10F-24-C
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: PBA10F-24-C.pdf
PBA10F-24-E
PBA10F-24-E
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: PBA10F-24-E.pdf
PBA10F-24-CN1
PBA10F-24-CN1
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: PBA10F-24-CN1.pdf
PBA10F-12-T
PBA10F-12-T
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: PBA10F-12-T.pdf
PBA10F-12-N
PBA10F-12-N
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 10W
Descarca: PBA10F-12-N.pdf
PBA10F-24-G
PBA10F-24-G
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: PBA10F-24-G.pdf
PBA10F-12-TN
PBA10F-12-TN
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: PBA10F-12-TN.pdf
PBA10F-24-EN
PBA10F-24-EN
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: PBA10F-24-EN.pdf
PBA10F-12-VN
PBA10F-12-VN
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: PBA10F-12-VN.pdf
PBA10F-24-CN
PBA10F-24-CN
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: PBA10F-24-CN.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW