PBA100F-48-RN1
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA100F-48-RN1
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: PBA100F-48-RN1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 624 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 624 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA100F-48-RN1
Număr parc PBA100F-48-RN1 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 624 pcs Fișa cu date PBA100F-48-RN1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 86% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.1A Aprobări CE, cURus, TUV