PBA100F-3R3-G
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA100F-3R3-G
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: PBA100F-3R3-G.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 766 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA100F-3R3-G
Număr parc PBA100F-3R3-G Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 766 pcs Fișa cu date PBA100F-3R3-G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 79% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA100F-3R3-CMN
PBA100F-3R3-CMN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 3.3V
In stoc: 770 pcs
Descarca: PBA100F-3R3-CMN.pdf
RFQ
PBA100F-3R3-CN1
PBA100F-3R3-CN1
Producători: Cosel
In stoc: 645 pcs
Descarca: PBA100F-3R3-CN1.pdf
RFQ
PBA100F-3R3-GN
PBA100F-3R3-GN