PBA100F-12-N
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA100F-12-N
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 100W
Foi de date: PBA100F-12-N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 779 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA100F-12-N
Număr parc PBA100F-12-N Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 779 pcs Fișa cu date PBA100F-12-N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serie PBA Putere (Wați) 100W
Alte nume 1776-1436 Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 83% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 8.5A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA100F-12-RT
PBA100F-12-RT
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 871 pcs
Descarca: PBA100F-12-RT.pdf
RFQ
PBA100F-12-JR
PBA100F-12-JR
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 734 pcs
Descarca: PBA100F-12-JR.pdf
RFQ
PBA100F-12-N1
PBA100F-12-N1
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V