PBA100F-12-EN
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA100F-12-EN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V
Foi de date: PBA100F-12-EN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 823 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 823 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA100F-12-EN
Număr parc PBA100F-12-EN Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 823 pcs Fișa cu date PBA100F-12-EN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 83% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 8.5A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA100F-12-E
PBA100F-12-E
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V