PBA1000F-3R3-CF4
CoselCosel
PBA1000F-3R3-CF4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA1000F-3R3-CF4
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: PBA1000F-3R3-CF4.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 94 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA1000F-3R3-CF4
Număr parc PBA1000F-3R3-CF4 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94 pcs Fișa cu date PBA1000F-3R3-CF4.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 76% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 200A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 200A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA1000F-3R3-C
PBA1000F-3R3-C
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 3.3V