NAP-20-331-D
CoselCosel
NAP-20-331-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NAP-20-331-D
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Foi de date: NAP-20-331-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NAP-20-331-D
Număr parc NAP-20-331-D Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2737 pcs Fișa cu date NAP-20-331-D.pdf
Tensiune nominală DC 250V Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră) 250V
Tensiune nominală - AC 250V Stilul de terminare Terminal Block
Serie NAP Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare DIN Rail Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Inductanţă - Frecvență - funcționare -
Tip filtru Single Phase Actual 20A