NAP-20-102
CoselCosel
NAP-20-102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NAP-20-102
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
Foi de date: NAP-20-102.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NAP-20-102
Număr parc NAP-20-102 Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2424 pcs Fișa cu date NAP-20-102.pdf
Tensiune nominală DC 250V Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră) 250V
Tensiune nominală - AC 250V Stilul de terminare Terminal Block
Serie NAP Alte nume 1776-3356
NAP-20-102-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă -
Frecvență - funcționare - Tip filtru Single Phase
Actual 20A configurație Single Stage