NAM-30-221-D
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NAM-30-221-D
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Foi de date: 1.NAM-30-221-D.pdf2.NAM-30-221-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NAM-30-221-D
Număr parc NAM-30-221-D Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2761 pcs Fișa cu date 1.NAM-30-221-D.pdf2.NAM-30-221-D.pdf
Tensiune nominală DC 250V Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră) 250V
Tensiune nominală - AC 250V Stilul de terminare Terminal Block
Serie NAM Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare DIN Rail Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Inductanţă - Frecvență - funcționare -
Tip filtru Single Phase Actual 30A