NAM-20-101-D
Prezentarea produsului
Număr parc: NAM-20-101-D
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Foi de date: 1.NAM-20-101-D.pdf2.NAM-20-101-D.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NAM-20-101-D
Număr parc NAM-20-101-D Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2429 pcs Fișa cu date 1.NAM-20-101-D.pdf2.NAM-20-101-D.pdf
Tensiune nominală DC 250V Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră) 250V
Tensiune nominală - AC 250V Stilul de terminare Terminal Block
Serie NAM Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare DIN Rail Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Inductanţă - Frecvență - funcționare -
Tip filtru Single Phase Actual 20A