LGA240A-24-SNTY
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGA240A-24-SNTY
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V
Foi de date: 1.LGA240A-24-SNTY.pdf2.LGA240A-24-SNTY.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 841 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGA240A-24-SNTY
Număr parc LGA240A-24-SNTY Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 841 pcs Fișa cu date 1.LGA240A-24-SNTY.pdf2.LGA240A-24-SNTY.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 2kV Tensiune - intrare 85 ~ 132 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Serie LG Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 86.5% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LGA240A-24-SN
LGA240A-24-SN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V