LFP300F-30-RTY
CoselCosel
LFP300F-30-RTY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFP300F-30-RTY
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 30V
Foi de date: 1.LFP300F-30-RTY.pdf2.LFP300F-30-RTY.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 481 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 481 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFP300F-30-RTY
Număr parc LFP300F-30-RTY Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 30V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 481 pcs Fișa cu date 1.LFP300F-30-RTY.pdf2.LFP300F-30-RTY.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 30V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 88% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aprobări CE, cURus, TUV