LFP240F-36-Y
CoselCosel
LFP240F-36-Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFP240F-36-Y
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: 1.LFP240F-36-Y.pdf2.LFP240F-36-Y.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 678 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFP240F-36-Y
Număr parc LFP240F-36-Y Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 678 pcs Fișa cu date 1.LFP240F-36-Y.pdf2.LFP240F-36-Y.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 89% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.7A Aprobări CE, cURus, TUV