LFP100F-48-R2Y
CoselCosel
LFP100F-48-R2Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFP100F-48-R2Y
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: 1.LFP100F-48-R2Y.pdf2.LFP100F-48-R2Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFP100F-48-R2Y
Număr parc LFP100F-48-R2Y Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1198 pcs Fișa cu date 1.LFP100F-48-R2Y.pdf2.LFP100F-48-R2Y.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (154.9mm x 62.0mm x 33.0mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 87% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.1A Aprobări CE, cURus, TUV