LFA30F-3R3-SY
CoselCosel
LFA30F-3R3-SY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA30F-3R3-SY
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: 1.LFA30F-3R3-SY.pdf2.LFA30F-3R3-SY.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LFA30F-3R3-SY
Număr parc LFA30F-3R3-SY Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2349 pcs Fișa cu date 1.LFA30F-3R3-SY.pdf2.LFA30F-3R3-SY.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 75% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6A Aprobări CE, cURus, TUV