LFA30F-15-SN
CoselCosel
LFA30F-15-SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA30F-15-SN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V
Foi de date: 1.LFA30F-15-SN.pdf2.LFA30F-15-SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA30F-15-SN
Număr parc LFA30F-15-SN Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1860 pcs Fișa cu date 1.LFA30F-15-SN.pdf2.LFA30F-15-SN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serie LF Alte nume 1776-2424
LFA30F-15-SN-ND
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 83%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 2A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA30F-15-SNY
LFA30F-15-SNY
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 1904 pcs
Descarca: LFA30F-15-SNY.pdf
RFQ
LFA30F-15-SNJ1
LFA30F-15-SNJ1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 1820 pcs
Descarca: LFA30F-15-SNJ1.pdf
RFQ
LFA30F-15-SNC
LFA30F-15-SNC
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA30F-15-SNC.pdf
LFA30F-15-Y
LFA30F-15-Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA30F-15-Y.pdf
LFA30F-15-SNJ1Y
LFA30F-15-SNJ1Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V