LFA300F-15-SNTY
CoselCosel
LFA300F-15-SNTY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA300F-15-SNTY
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V
Foi de date: LFA300F-15-SNTY.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 513 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA300F-15-SNTY
Număr parc LFA300F-15-SNTY Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 513 pcs Fișa cu date LFA300F-15-SNTY.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 14A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 14A Aprobări CE, cURus, TUV