LFA240F-36-RY
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA240F-36-RY
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: 1.LFA240F-36-RY.pdf2.LFA240F-36-RY.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 764 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA240F-36-RY
Număr parc LFA240F-36-RY Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 764 pcs Fișa cu date 1.LFA240F-36-RY.pdf2.LFA240F-36-RY.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 87.5% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.7A Aprobări CE, cURus, TUV