LFA10F-24
CoselCosel
LFA10F-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA10F-24
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 10W
Foi de date: 1.LFA10F-24.pdf2.LFA10F-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA10F-24
Număr parc LFA10F-24 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3628 pcs Fișa cu date 1.LFA10F-24.pdf2.LFA10F-24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Serie LFA Putere (Wați) 10W
Alte nume 1776-1304 Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Universal Input Eficienţă 83%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 500mA
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA10F-15-SN
LFA10F-15-SN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 3461 pcs
Descarca: LFA10F-15-SN.pdf
RFQ
LFA10F-15-SNJ1Y
LFA10F-15-SNJ1Y
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 2990 pcs
Descarca: LFA10F-15-SNJ1Y.pdf
RFQ
LFA10F-24-J1Y
LFA10F-24-J1Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA10F-24-J1Y.pdf
LFA10F-15-Y
LFA10F-15-Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA10F-15-Y.pdf
LFA10F-24-J1
LFA10F-24-J1
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA10F-24-J1.pdf
LFA10F-24-G
LFA10F-24-G
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA10F-24-G.pdf
LFA10F-15-SNY
LFA10F-15-SNY
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA10F-15-SNY.pdf
LFA10F-15-SNJ1
LFA10F-15-SNJ1
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA10F-15-SNJ1.pdf
LFA10F-24-GJ1
LFA10F-24-GJ1
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA10F-24-GJ1.pdf
LFA10F-15-SJ1Y
LFA10F-15-SJ1Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA10F-15-SJ1Y.pdf
LFA10F-24-C
LFA10F-24-C
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA10F-24-C.pdf
LFA10F-24-CJ1
LFA10F-24-CJ1
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA10F-24-CJ1.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW