LFA100F-48-SNR
CoselCosel
LFA100F-48-SNR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA100F-48-SNR
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: 1.LFA100F-48-SNR.pdf2.LFA100F-48-SNR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA100F-48-SNR
Număr parc LFA100F-48-SNR Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1145 pcs Fișa cu date 1.LFA100F-48-SNR.pdf2.LFA100F-48-SNR.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 87% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.1A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA100F-48-SR
LFA100F-48-SR
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V
In stoc: 1048 pcs
Descarca: LFA100F-48-SR.pdf
RFQ
LFA100F-48-SNGR2
LFA100F-48-SNGR2
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V
In stoc: 1095 pcs
Descarca: LFA100F-48-SNGR2.pdf
RFQ
LFA100F-48-SNRY
LFA100F-48-SNRY
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V
Descarca: LFA100F-48-SNRY.pdf
LFA100F-48-SNJ1Y
LFA100F-48-SNJ1Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V
Descarca: LFA100F-48-SNJ1Y.pdf
LFA100F-48-SNR2
LFA100F-48-SNR2
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V