LFA100F-36-C
CoselCosel
LFA100F-36-C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA100F-36-C
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: 1.LFA100F-36-C.pdf2.LFA100F-36-C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LFA100F-36-C
Număr parc LFA100F-36-C Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1231 pcs Fișa cu date 1.LFA100F-36-C.pdf2.LFA100F-36-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 87% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.8A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA100F-36-CGY
LFA100F-36-CGY
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 1201 pcs
Descarca: LFA100F-36-CGY.pdf
RFQ
LFA100F-24-SRY
LFA100F-24-SRY
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 1217 pcs
Descarca: LFA100F-24-SRY.pdf
RFQ
LFA100F-24-SY
LFA100F-24-SY
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA100F-24-SY.pdf
LFA100F-36-CG
LFA100F-36-CG
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
Descarca: LFA100F-36-CG.pdf
LFA100F-24-SR2Y
LFA100F-24-SR2Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA100F-24-SR2Y.pdf
LFA100F-36-CJ1
LFA100F-36-CJ1
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
Descarca: LFA100F-36-CJ1.pdf
LFA100F-36-CGJ1
LFA100F-36-CGJ1
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
Descarca: LFA100F-36-CGJ1.pdf
LFA100F-24-SR2
LFA100F-24-SR2
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA100F-24-SR2.pdf
LFA100F-36-CGR2
LFA100F-36-CGR2
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
Descarca: LFA100F-36-CGR2.pdf
LFA100F-36
LFA100F-36
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
Descarca: LFA100F-36.pdf
LFA100F-24-Y
LFA100F-24-Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Descarca: LFA100F-24-Y.pdf
LFA100F-36-CGR
LFA100F-36-CGR
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
Descarca: LFA100F-36-CGR.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW