LFA100F-12
CoselCosel
LFA100F-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA100F-12
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V
Foi de date: 1.LFA100F-12.pdf2.LFA100F-12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA100F-12
Număr parc LFA100F-12 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1195 pcs Fișa cu date 1.LFA100F-12.pdf2.LFA100F-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serie LF Alte nume 1776-2375
LFA100F-12-ND
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 84.5%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 8.5A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA100F-12-CGJ1
LFA100F-12-CGJ1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 1250 pcs
Descarca: LFA100F-12-CGJ1.pdf
RFQ
LFA100F-12-CR2
LFA100F-12-CR2
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 1115 pcs
Descarca: LFA100F-12-CR2.pdf
RFQ
LFA100F-12-C
LFA100F-12-C
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: LFA100F-12-C.pdf
LFA100F-12-CGR2
LFA100F-12-CGR2
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 986 pcs
Descarca: LFA100F-12-CGR2.pdf
LFA100F-12-CJ1R
LFA100F-12-CJ1R
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 940 pcs
Descarca: LFA100F-12-CJ1R.pdf
LFA100F-12-CJ1R2
LFA100F-12-CJ1R2
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: LFA100F-12-CJ1R2.pdf
LFA100F-12-CJ1
LFA100F-12-CJ1
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: LFA100F-12-CJ1.pdf
LFA100F-12-CG
LFA100F-12-CG
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: LFA100F-12-CG.pdf
LFA100F-12-CGY
LFA100F-12-CGY
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 974 pcs
Descarca: LFA100F-12-CGY.pdf
LFA100F-12-CGR
LFA100F-12-CGR
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 923 pcs
Descarca: LFA100F-12-CGR.pdf
LFA100F-12-CJ1Y
LFA100F-12-CJ1Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: LFA100F-12-CJ1Y.pdf
LFA100F-12-CR
LFA100F-12-CR
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: LFA100F-12-CR.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW