LFA100F-12-SCY
CoselCosel
LFA100F-12-SCY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA100F-12-SCY
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V
Foi de date: 1.LFA100F-12-SCY.pdf2.LFA100F-12-SCY.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LFA100F-12-SCY
Număr parc LFA100F-12-SCY Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1185 pcs Fișa cu date 1.LFA100F-12-SCY.pdf2.LFA100F-12-SCY.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 8.5A Aprobări CE, cURus, TUV