LFA100F-12-RY
CoselCosel
LFA100F-12-RY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA100F-12-RY
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V
Foi de date: 1.LFA100F-12-RY.pdf2.LFA100F-12-RY.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA100F-12-RY
Număr parc LFA100F-12-RY Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1076 pcs Fișa cu date 1.LFA100F-12-RY.pdf2.LFA100F-12-RY.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 8.5A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA100F-12-SCR2
LFA100F-12-SCR2
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 1136 pcs
Descarca: LFA100F-12-SCR2.pdf
RFQ
LFA100F-12-J1Y
LFA100F-12-J1Y
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 1196 pcs
Descarca: LFA100F-12-J1Y.pdf
RFQ
LFA100F-12-R
LFA100F-12-R
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V