LEP240F-48-T
CoselCosel
LEP240F-48-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEP240F-48-T
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: LEP240F-48-T.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 601 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEP240F-48-T
Număr parc LEP240F-48-T Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 601 pcs Fișa cu date LEP240F-48-T.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Serie LEP Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 87% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 5A Aprobări CE, cURus, TUV