LEP150F-24-Z35
CoselCosel
LEP150F-24-Z35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEP150F-24-Z35
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V
Foi de date: LEP150F-24-Z35.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 603 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEP150F-24-Z35
Număr parc LEP150F-24-Z35 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 603 pcs Fișa cu date LEP150F-24-Z35.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serie LEP Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 85% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.3A Aprobări CE, cURus, TUV