LEP100F-36-SNT
CoselCosel
LEP100F-36-SNT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEP100F-36-SNT
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: LEP100F-36-SNT.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 875 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 875 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEP100F-36-SNT
Număr parc LEP100F-36-SNT Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 875 pcs Fișa cu date LEP100F-36-SNT.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Serie LEP Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 85% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.8A Aprobări CE, cURus, TUV