LEB150F-0524-C
CoselCosel
LEB150F-0524-C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEB150F-0524-C
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 24V
Foi de date: 1.LEB150F-0524-C.pdf2.LEB150F-0524-C.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 621 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEB150F-0524-C
Număr parc LEB150F-0524-C Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 621 pcs Fișa cu date 1.LEB150F-0524-C.pdf2.LEB150F-0524-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 24V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serie LEB Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 82% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 10A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 5A, 10A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LEB150F-0524-R
LEB150F-0524-R
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 24V
In stoc: 683 pcs
Descarca: LEB150F-0524-R.pdf
RFQ
LEB150F-0524-G
LEB150F-0524-G
Producători: Cosel
In stoc: 689 pcs
Descarca: LEB150F-0524-G.pdf
RFQ
LEB150F-0524
LEB150F-0524
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W