LEA75F-30-Y
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEA75F-30-Y
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC PS (OPEN FRAME)
Foi de date: 1.LEA75F-30-Y.pdf2.LEA75F-30-Y.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LEA75F-30-Y
Număr parc LEA75F-30-Y Producător Cosel
Descriere AC/DC PS (OPEN FRAME) Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1047 pcs Fișa cu date 1.LEA75F-30-Y.pdf2.LEA75F-30-Y.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 30V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Serie LEA Putere (Wați) 75W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 84% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.5A Aprobări CE, cURus, TUV