LEA75F-24-SN
CoselCosel
LEA75F-24-SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEA75F-24-SN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
Foi de date: 1.LEA75F-24-SN.pdf2.LEA75F-24-SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 789 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEA75F-24-SN
Număr parc LEA75F-24-SN Producător Cosel
cantitate valabila 789 pcs Fișa cu date 1.LEA75F-24-SN.pdf2.LEA75F-24-SN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Serie LEA Putere (Wați) 75W
Alte nume 1776-1277 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici PFC, Universal Input Eficienţă 84%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 3.2A